Üye Ol | Üye Girişi | Site Haritası | Bize Ulaşın

Bekçi Kontrol Sistemi

Polimek Akplus Akıllı Kalem

  • Stok Durumu: Stokta

Net Fiyat : 0,00 TL + KDV(18)
KDV Dahil Fiyat : 0,00 TL

 

Ürün Ayrıntıları

Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi [Bekçi Devriye] Tur Kontrol Sistemi İşyeriniz hırsızlığa, sabotaja karşı yeterince korunuyor mu? Güvenlik Görevliniz Kontrol Noktalarını Düzenli Olarak Dolaşıyor mu? Bekçiniz Değil, Siz Rahat Uyuyun...
Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi [Bekçi Devriye] Tur Kontrol Sistemi

İşyeriniz hırsızlığa, sabotaja karşı yeterince korunuyor mu?

Güvenlik Görevliniz Kontrol Noktalarını Düzenli Olarak Dolaşıyor mu?

Bekçiniz Değil, Siz Rahat Uyuyun...

Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi (Bekçi, Devriye) Tur Kontrol Sistemi güvenliği sağlamakla sorumlu kişilerin görevlerini tam olarak yapıp yapmadıklarını bilgisayar ortamında denetleyen bir sistemdir. Tamamen paslanmaz çelikten üretilen Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sisteminin üzeri düşmelere, çarpmalara ve kötü kullanıma karşı ABS plastik kaplıdır. Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi, Haberleşme Yuvası, kontrol noktalarına yerleştirilmiş Güvenlik noktaları ve Bekçi Anahtarlıkları sayesinde denetim tam olarak sağlanır. Kontrol noktalarına yerleştirilen tomlara, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi ile bir anlık dokunma, hangi bekçinin, hangi tarih ve saatte nereyi kontrol ettiğini kayıt altına almak için yeterlidir. Gece boyu yapılan kontroller Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Sistemi içinde toplanır ve gün bitiminde haberleşme yuvası ile USB li versiyonda bilgisayarın USB girişine takılarak bilgisayara aktarılır.

İşletme içinde her türlü bilgisayara takılabilen Bekçi Tur Kontrol Sistemi; Haberleşme Yuvası ile Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sisteminin hafızasında bulunan tüm kayıtlar bilgisayara aktarılıp raporlanabilir. Bunun için bilgisayar programının çalıştırılması ve bekçi tarafından yetkiliye teslim edilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saati haberleşme yuvası içine bırakılarak veya USB li versiyonda bilgisayarın USB girişine takılarak [Enter] tuşuna basılması yeterlidir.

2000'li yılların güvenlik sistemi olarak adlandırılan Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi (Devriye) Tur Kontrol Sistemi fonksiyonel yapısı ve kesin güvenlik kontrolü ile eski kurmalı bekçi tur saatlerini rafa kaldırmıştır. Windows ortamında çalışmaktadır.

Piyasaya İzmir'de üretim yapmakta olan Polimek Elektronik tarafından kazandırılmış olan Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sisteminin; kullanımı özel bilgi ve beceri gerektirmez. Son derece pratik bir yapıya sahip olan Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi bir anlık dokunma ile her türlü nesnenin veya güvenlik görevlisinin kontrol edilmesini sağlar.

Polimek Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi Kısaca Şu Şekilde Çalışır;

Polimek Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi içerisinden çıkan güvenlik kontrol noktaları güvenliğin önemli olduğu, kontrol edilmesi istenen yerlere monte edilir. Bekçi, tura çıkmadan önce kendisine ait olan bekçi anahtarlığını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemine okutur, böylece Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi hangi bekçi tarafından kullanıldığını öğrenmiş olur.
Bekçi kontrol etmekle yükümlü olduğu yerlere giderek Akıllı Kalemi güvenlik noktalarına okutarak kontrolünü yapar, bu esnada, okuma sırasında Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi ışıklı ve sesli uyarı verir.
Bekçi mesai süresi boyunca kontrol ettiği yerlerde bulunan güvenlik noktalarını Akplus Akıllı Kalem Bekçi Takip Sistemine okutarak yaptığı güvenlik kontrol işlemlerini kayda alır. Bekçi görevini bitirdikten sonra, Akplus AkıllıKalem Bekçi Tur Sistemini amirine teslim eder.

Güvenlik amiri, Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Saatini bilgisayara bağlı haberleşme yuvasına takarak, gece yapılan kontroller ile ilgili bilgileri bilgisayara aktarır ve yazıcıdan bekçinin yaptığı güvenlik kontrolleri ile ilgili ayrıntılı raporları alır.

Ürettiği ürünlerde kaliteyi, dayanıklığı güvenilirliği ve servis sonrası hizmeti temel ilke olarak benimseyen Polimek Elektronik tarafından üretilmiş olan AKplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi, TSEK ve TSE-ex kalite ISO 9001 ve CE belgelerine sahiptir. Polimek Akplus Akıllı Kalem Devriye Tur Kontrol Sistemi; binlerce sanayi kuruluşunda, okullarda, askeri birliklerde, iş merkezlerinde Bekçi Tur Kontrol Sistemi (Bekçi Tur Saati) olarak kullanılmaktadır.

 

Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemi;

Fabrika, depo, şantiye, büyük mağaza ve alışveriş merkezleri,askeri birlikler gibi mekanların güvenliğinden sorumlu personelin hangi güvenlik noktasını, ne zaman kontrol ettiğini belirleyen ve alınan verileri otomatik olarak yazılım üzerinden raporlayan bilgisayar tabanlı devriye tur konrol sistemidir.
Akplus Akıllı Kalem Bekçi Kontrol Saatinin en büyük özelliklerinden biri; paslanmaz çelik gövdesinin üzerine ABS plastik kaplanarak; darbe emici özelliğinin geliştirilmesi ve darbelere karşı dayanıklılığının arttırılmış olmasıdır.

Su geçirmez özelliği olan Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Sistemi her türlü hava koşullarında çalışabilecek şekilde üretilmektedir. Güneşten, nemden ve yağmurdan etkilenmez.

Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi'nin güvenlik kontrol noktaları da yine aynı şekilde ABS plastikten üretilmiş olup her türlü hava koşulunda çalışabilir.

Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi programımız Türkçe haricinde İngilizce ve Almanca dillerini de desteklemektedir.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde ki fabrikamızda; tamamen Türk mühendis ve teknisyenlerinin üstün çalışmaları ile üretilen Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi 2000 yılında TESİD' in Elektronik'te Yenilikçilik ve Yaratıcılık Yarışmasında finalist firma olma gururunu yaşamıştır.

Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi Seti içerisin de; Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Kalemi; Haberleşme Yuvası; Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sistemi yazılımı; 5 adet güvenlik noktası; 3 adet bekçi anahtarlığı; Akıllı Kalem deri kılıfı; vida dübel seti ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır.( Dilerseniz güvenlik noktalarını metal olarakta temin edebilirsiniz.) İhtiyaca göre Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin tüm bileşenlerini birim olarakta satın alabilirsiniz.

Piyasada Akplus Akıllı Kalem Bekçi Tur Kontrol Sisteminin birçok taklitleri bulunmaktadır, lütfen seçim yaparken yerli üretim olup olmadığını ve kalite belgelerini (TSE,TSE-K, ISO 9001, Hizmet Yeterlilik Belgelerini) kontrol ediniz.

 Polimek Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi Tur Kontrol Sistemi ile güvenlik görevlisi kontrolü yanında araç takibi de yapılabilir. İşletmenin araçlarının; hangi saatte giriş ve çıkış yaptığını, güzergah ve şöförleri ile beraber raporlar ve kontrol etmenizi sağlar. Bu sayede Akıllı Kalemi gündüz araç takibi, gecede bekçi takibi yaparak 24 saat kesintisiz kullanabilirsiniz. Polimek Elektronik Akplus Akıllı Kalem Güvenlik Görevlisi Tur Kontrol Sistemini İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretmektedir. Polimek Akplus Akıllı Kalem Windows ortamında kolay kullanımı, güçlü yazılımı ve sade anlatımı ile harikalar yaratıyor...

** Polimek Akplus Akıllı Kalem Bekçi Devriye Tur Kontrol Sistemimiz ile ilgili tüm teknik detaylara; ürün broşürlerine; bekçi kontrol programı demo yazılımına; kullanım kılavuzuna ve ürün teknik şartnamesine www.akillikalemizmir.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

 TEKNİK ÖZELLİKLER

Akıllı Kalem

Akıllı Kalem  USB

 TECHNICAL SPECTS

Smartpen Plus

Smartpen Plus USB

 Kayıt Kapasitesi

2872

2872

 Event Log

 Tanıtalabilir TOM Sayısı

400

400

 Definable TOM Capacity

 Çalışma Voltajı

3 V DC

3.6 V DC

 Operating Voltage

 Çalışma Sıcaklığı

- 10º C + 50º C

 Operating Temperature

 PC ile Haberleşme

RS 232 C

USB

Communication to PC

 TOM ile Haberleşme

One Wire

 Communication to TOM

 Boyut

Boy: 170 mm - Çap 28mm

 Dimensions

Height: 170 mm - Diameter 28mm

 Dış Kılıf

1.5mm Paslanmaz Çelik üstü Plastik Kaplama

 Housing Case

1.5 mm Stainless Stell Plastic Coated

 Ağırlık

300 gr

 Weight

 İşletim Sistemi

Win 95 ve üst versiyonlar

 Operating System

Win 95 & upper versions

 Batarya Ömrü

CR123A pil 1.000.000 okuma

Tam şarj ile 25.000 okuma

 Battery Life

1 Million reads with a CR123A

25000 with a full charge reading

 Garanti

Üretim hatalarına karşı 2 yıl

 Warranty

2 years against manufacturing defects

BEKÇİ KONTROL SİSTEMİ- BEKÇİ KONTROL SAATİ- BEKÇİ KONTROL SİSTEMLERİ- BEKÇİ KONTROL- DEVRİYE TUR KONTROL SİSTEMİ- BEKÇİ KALEMİ- BEKÇİ SAATİ İZMİR- BEKÇİ SAATİ FİYATLARI- BEKÇİ SAATİ- BEKÇİ SAATLERİ- TOM KALEMİ NEDİR- TOM KALEMİ- TOM KALEMİ FİYAT- TOM KALEM- GUARD TOUR- BEKÇİ TUR SİSTEMİ- BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMİ- BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ FİYATLARI- BEKÇİ TUR SİSTEMLERİ- BEKÇİ TUR KONTROL SAATİ- AK PLUS AKILLI KALEM-SMARTPEN- AKILLI KALEM PROJESİ- BEKÇİ TUR SİSTEMİ FİYATLARI- DEVRİYE TUR SİSTEMİ- BEKÇİ TAKİP SİSTEMİ- DEVRİYE KALEMİ- BEKÇİ TUR TAKİP- DEVRİYE TUR SİSTEMİ- DTKS- ELEKTRONİK KONTROL SİSTEMİ- FABRİKA GÜVENLİK- GÜVENLİK TUR KONTROL- KURMALI BEKÇİ SAATİ- TUR KONTROL SİSTEMLERİ- GUARD TUR- GÜVENLİK TUR SİSTEMİ- BEKÇİ TUR SİSTEMİ FİYAT- BEKÇİ TUR- DEVRİYE TUR- BEKÇİ PROGRAMI- BEKÇİ TAKİP- DEVRİYE TUR TAKİP SİSTEMİ-BEKÇİ TUR İZMİR- AKILLI KALEM İZMİR- GÜVENLİK GÖREVLİSİ TUR KONTROL SİSTEMİ- GÜVENLİK NOKTASI- TAG- HABERLEŞME YUVASI- AKTARIM KİTİ- ŞARJ ALETİ- DEVRİYE  NÖBET TAKİP SİSTEMİ- BEKÇİ KALEMİ İZMİR EGE BÖLGESİ 

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.