Üye Ol | Üye Girişi | Site Haritası | Bize Ulaşın
    Firmamız'da satılan tüm ürünler, orjinal olup spot ürünler olmadığından üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Ürün fatura tarihinden itibaren en az 2yıl (garanti süreleri değişkenlik gösterebilir) süre ile (fatura tarihi ile garanti bitiş tarihi arasında) üretim, malzeme ve işçilik hatalarından meydana gelebilecek arızalara karsı garantilidir.

 

    Ürüne ait kutu, kablo ve tamamlayıcı parçalarını saklayınız. Unutmayın, ürünler kanunen, 'ürün' satın alındığındaki kutu içeriği ile birlikte bir bütünlük arz eder. Dolayısıyla iadeler ve ürünü tamire gönderdiğiniz durumlarda gerekli parçaları da unutmamanız, ürünü aldığınız şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

 

    Eğer ürün, satın aldığınız anda arızalı çıkmış ise doğrudan değişim yapılır. Kullanımı takiben bir arıza olması durumunda ürünü bize gönderebilirsiniz. Eğer ürünün tamiri mümkün değilse veya ürün en fazla 30 iş günü içinde tamir edilemeyecekse, yenisi ile değiştirilir. Ürün üretimden kalkmışsa bir üst yeni modeliyle değiştirilir aradaki fiyat farkı tahsil edilir.

 

Garanti Kapsamındaki Cihazların Kabul Edilebilirlik Şartları:

-  Ürünü satın aldığınızda ürünü tamamlayan kablo,bnc ,Soket,aparat , garanti etiketi , barkod  vb. gibi tamamlayıcı ürünlerin eksik yada tahrip edildiği durumlarda Ürününüz garanti kapsamına alınmamaktadır. Ve Ürün asla Kargodan teslim alınmamaktadır.

 

Garanti Kapsamındaki Tamirat Şartları

-  Cihazın + ve - uçlarının ters bağlanıp Cihazın yakılması (Ters Kontak) durumları Garanti Kapsamı dışındadır.

-  Cihazın Takılı bulunduğu yerde topraklamanın olmaması durumundaki meydana  gelen yüksek voltajın yada kaçak akımın meydana getirdiği zararlar garanti kapsamı dışındadır.

-  Ürünün Kullanımında olması gereken güç kaynağının olmaması durumunda elektriklerin gidip ve gelmesinden dolayı meydana gelen boardın(kart) yanması yada buna benzer arızalar garanti kapsamı dışındadır.

-  Montaj esnasında ürünün farklı takılması ve veya buna benzer montaj hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

-  Adaptörden meydana gelen yüksek veya düşük voltajdan kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

-  İçi açılan ve garanti etiketi yırtılmış yada tahrip edilmiş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.